تبلیغات
دنا کوچ - بی خیال فردا، اوه ییییه، از تخم شربتی لذت ببر.
(: خ :)

بی خیال فردا، اوه ییییه، از تخم شربتی لذت ببر.

جمعه 15 خرداد 1394 02:17 ب.ظ

نویسنده : دنا کوچ

خنده داره که من پای کامپیوترم و دارم بازی سیمس نصب می کنم اما فردا امتحان ترم دوی ریاضی دارم و هنوز نصف کتاب رو هم دقیق بلد نیستم. خنده داره نه؟؟

جالب ترش اینه که تازه من ترم اول رو خوندم و ترم دومم که بخش های آخرش مهم تره مونده.

آره خنده داره

باید بخندم که تو فکر هیکل کیفیت بالای بازیکنای سیمسه چهارم که شرکت مایکروسافت برای بالا بردن میزان طبیعی بودنش کلی وقت صرف کرده. بله جالبه... .

گاهی اوقات اینجوریه دیگه.

به نظرتون باید چیکار کنم؟

بازهم خیره بشم به صفحه PC تا چشمم خشک بشه و بعد که با مامان یا بابام پای تلوزیون بودم بگم اینه که داره آزارم میده برای همین برم از اشک مصنوعی استفاده کنم تا چشمام بهتر بشه؟؟

اصلا ما برای چی این کارو میکنیم؟ دنیای الکترنیک چی داره که مثل کدئین آرامش بخشه و کاری میکنه که حاضر نباشی لای کتاب مهم تحصیلیت رو باز بکنی و بشی شاگرد ممتاز. چون شاگرد ممتاز بودن یه لافه و واقعیت اینه که تبدیل شدن به یک نویسنده ی با پشتکار خیلی ارزشمند تر از ممتاز بودن تو کارنامه است؟

من دارم تخم شربتی با شکر می خورم.

دانهایی با طبع گرم که با پلیور پشمی لیزشون آروم تو دهنت سر میخورن تا بلاخره خودشون رو به دندوتان برسونن و بشکنن. لذت بخشه. اگه شربت با میزان درستی از شکر و آبلیموی طبیعی ترکیب شده باشه که دیگه حال باحاله نوشیدنی در دست من رو داره. آدم احساس میکنه تو جزایر هاوایه  رویه صندلی هسیری که برای آفتاب گرفته خوابیده و توی  هوای گرم داره جون تازه میکنه. به به. چه گفتم 

میبینید تشبیه شربت و هوا و حال من به همین لطیفی و آسونی میتونه باشه، چون برای من مثل کشیدن طرح برای تیم برتونه که لذت میبره طراوت بخشه.


 ترجیه میدم به نصب سیمس چهار ادامه بد. (البته تصمیم دارم در چند ساعاتی نیمه ی دوم کتاب رو هم برای امتحان  بخونم.  به امید خدا. برام دعا کنید امتحان رییییییاضی رو خوب بدم.)

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 15 خرداد 1394 07:27 ب.ظ